Domácnost bez odpadu

Tip
Domácnost bez odpadu

zjednodušte si život minimalizací odpadků z domácnosti

370 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Bee Johnson se podařilo svou knihou vyvolat v západním světě pěkné haló. Stále větší počet lidí si začíná všímat toho, že smysl života není v tom, co vlastníme.

 

Dochází nám, že čím víc vlastníme, tím méně svobodní jsme - čím víc nakupujeme, tím více je třeba vydělávat a čím více věcí máme, tím více strachu zpravidla pociťujeme.

 

Všímáme si, že moře odpadu, které je důsledkem našeho dnešního životního stylu ničí planetu a lidské zdraví. Beinou knihou jsme dostali návod, jak na to.

 

O popularitě knihy svědčí nejenom vyprodané sály na Beiných přednáškách, ale i to že její vydání zařizují ve většině zemí, sami fanoušci.
Kniha je vlastně znovu-objevováním toho v čem mnozí z nás vyrůstali.

 

Je ale hlavně dokonalým manuálem, příručkou, která vás provede všemi podstatnými oblastmi života tak, že nezůstane kámen na kameni.

 

Čím víc se myšlenkám v knize otevřete, tím víc se může proměnit váš život - od vydělávání na život směrem k životu.   srdce malé

 

Kniha je vyrobena podle nejpřísnějších ekologických měřítek a můžete si jí zakoupit také formou e-booku zde.

Jméno značky: Bea Johnsonová
Kategorie: Zero waste
Autor: Bea Johnsonová
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.