Souhlas ze zpracováním osobních údajů pro účel zasílání newsletteru

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ (NEWSLETTER)

internetového e-shopu Ing.Filipa Husáka, se sídlem Hostín 140, Hostín, 277 32, IČ: 87777126, dostupného na internetové adrese www.krameknavahu.cz.

 

Zpracování osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas internetovému e-shopu Ing. Filipa Husáka, se sídlem Hostín 140, Hostín, 277 32, IČ: 87777126, zapsané v Živnostenském rejstříku (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovával tyto osobní údaje:

- emailovou adresu

 

2. Emailovou adresu je nutné zpracovávat za účelem zasílání obchodních sdělení a činění dalších marketingových aktivit. A to ve frekvenci maximálně 1x týdně. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3 let od Vámi uděleného souhlasu, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

 

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti marketa@krameknavahu.cz, Filip Husák, Hostín 140, Hostín 27732. Ze zasílání obchodních sdělení (newsletterů) se můžete také kdykoliv odhlásit kliknutím na odkaz uvedený na konci každého elektronického obchodního sdělení.

 

4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

a/ Poskytovatel softwaru SHOPTET s.r.o. IČ: 28935675, který používá služeb subdodavatelů, zejména poskytovatele mailingových služeb (osobní údaje jsou ukládány v 3. zemích) a poskytovatele webhostingu.

b/ Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

 

5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

a/ vzít souhlas kdykoliv zpět,

b/ požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

c/ požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

d/ vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

e/ požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

f/ v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

Tento souhlas nabývá účinnosti dnem 16.4.2018.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.