Souhlas ze zpracováním osobních údajů pro účel odpovědi na Váš dotaz

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ (ODPOVĚĎ NA VÁŠ DOTAZ)

internetového e-shopu Ing.Filipa Husáka, se sídlem Hostín 140, Hostín, 277 32, IČ: 87777126, dostupného na internetové adrese www.krameknavahu.cz.

 

Zpracování osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas internetovému e-shopu Ing. Filipa Husáka, se sídlem Hostín 140, Hostín, 277 32, IČ: 87777126, zapsané v Živnostenském rejstříku (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovával tyto osobní údaje:

a/ jméno a příjmení

b/ emailovou adresu

 

2. Jméno, příjmení a emailovou adresu je nutné zpracovat za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz. Takové zpracování umožňuje ust. 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně osobních údajů. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku od Vámi vzneseného dotazu, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

 

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti marketa@krameknavahu.cz, Filip Husák, Hostín 140, Hostín 27732.

 

4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

a/ Poskytovatel softwaru SHOPTET s.r.o. IČ: 28935675,  který používá služeb subdodavatelů, zejména poskytovatele mailingových služeb (osobní údaje jsou ukládány v 3. zemích) a poskytovatele webhostingu

b/ Poskytovatel chatu Smartsupp IČ: 03668681, který všechna data ukládá na serverech v EU 

c/ Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

 

5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

a/ vzít souhlas kdykoliv zpět,

b/ požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

c/ požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

d/ vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

e/ požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

f/ v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

Tento souhlas nabývá účinnosti dnem 16.4.2018.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.