Dámské ECO tampóny Naty - super plus (15 ks)

pro silnou menstruaci

135 Kč / ks 9 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Balení obsahuje 15 ks ekologických dámských tampónů pro silnou menstruaci. Tampóny Naty jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů - organické nebělené bavlny a jsou biologicky rozložitelné a kompostovatelné. Neobsahují umělé hmoty, chemii, parfémy, bělidla ani další nežádoucí látky. Tampóny nejsou běleny chlórem a není v nich tak ani minimální množství toxického dioxinu.

Funkčnost a spolehlivost tampónů z bio materiálů se neliší od konvenčních tampónů a jsou přitom navíc velmi ohleduplné k našemu zdraví a zároveň i k životnímu prostředí. Navrženo v harmonii s ženskou pokožkou tak, aby mohla dýchat.

Výrobek neobsahuje živočišné složky a není testován na zvířatech.
Certifikace "OK Biobased" (Vincotte) potvrzuje použití obnovitelných materiálů. 

 

srdce malé   15 ks v balení

srdce malé  Pro silnou menstruaci

srdce malé  Z organické nebělené bavlny

srdce malé  Plně funkční a spolehlivé

srdce malé  Zcela rozložitelné

srdce malé  Neobsahují umělé hmoty, chlór, parfémy a jiné nežádoucí látky

srdce malé  Savé jádro neobsahuje superabsorpční polymer

 

 

naty-logo

 

Marlene Sandberg, založila švédskou firmu Naty před cca 20 lety. V té době měla malé děti a vadilo jí používání jednorázových plen plných chemických a špatně rozložitelných látek. V současnosti výrobky Naty (pleny a dámská hygiena) nabízejí přírodní volbu pro ekologicky zaměřené rodiny a ženy po celém světě. Lidé v Naty minimalizují negativní efekt výroby a používání jejich výrobků. Testovány jsou nejen materiály a výrobní proces, ale i dodavatelé firmy tak, aby vše splňovalo velmi přísné ekologické standardy Severní Evropy. I při balení a distribuci se Naty zaměřuje na snížení odpadu a spotřeby paliv. Pro balení jsou používány pouze přírodní materiály. Výrobky i obaly se dají likvidovat recyklací, spalováním nebo kompostováním.

 

Více na http://www.naty.com/global/home

 

Kategorie: Výprodej
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.