Prací prášek na bílé prádlo a pleny 1kg

s bělícím účinkem z mýdlových ořechů

140 Kč / kg 140 Kč / 1 kg
Skladem (8 kg)

Součástí prášku jsou najemno rozemleté mýdlové ořechy obsahující rostlinný saponát – saponin. Dále obsahuje šetrné přísady, které zbavují prádlo případných mikrobů a zápachu. Neobsahuje parfemaci.

Přípravek byl testován na kožní snášenlivost a je dobře tolerován i pokožkou dětí do 3 let. Výrobce získal i razítko, na to, že je dobře tolerován i pokožkou dětí do 3 let. Testování proběhlo na lidech :-)

 

K ČEMU SE POUŽÍVÁ

  • na bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken i směsných tkanin
  • dětské oblečení a látkové pleny
  • ložní prádlo
  • pro praní při teplotách od 40˚C v pračce i v ruce (pro snažší rozpouštění např. potu či mastnotny

 

JAK SE POUŽÍVÁ

  • na praní (50 g prášku, což jsou cca 4 vrchovaté polévkové lžíce na 4-5 kg prádla)- pokud máte tvrdou vodu zvyšte dávku na dvojnásobek nebo použijte změkčovač vody, dvojnásobnou dávku použijte i v případě silně znečištěného prádla
  • na skvrny (před praním použijte žlučové mýdlo nebo olivové mýdlo s citronovým extraktem)

 

 

 

logo

 

Cílem spoleřnosti Tierra Verde je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu. Společnost byla založena v roce 2008 a je československou společností bez zahraniční účasti. Společnost nejenže že vyrábí proudukty šetrné k přírodě i našemu zdraví, ale podporuje také bezobalový způsob prodeje. Mapu stáčíren jejich produktů naleznete zde.

 

Více informací na www.tierraverde.cz.

 

 

 

Jméno značky: Tierra Verde
Kategorie: Praní
Složení: > 30 % uhličitan sodný, zeolit; 15-30% perkarbonát sodný, 5-15 % silikát, citronan sodný; < 5 % extrakt z mýdlových ořechů, prášek z olivového mýdla (mýdlo z olivového oleje, chlorid sodný)
Bezpečnost: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Nespotřebovaný výrobek odevzdejte ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Použitý obal po důkladném vyprázdnění/vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.
Skladování: Skladujte v suchu při teplotě 5-25 °C.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.