Prací gel bez vůně 1l

koncentrovaný prací gel z mýdlových ořechů

110 Kč / litr 110 Kč / 1 l
Skladem (> 10 litr)

Koncentrovaný gel pro šetrné a ekologické praní barevného prádla. Jeho základem je extrakt z mýdlových ořechů v biokvalitě. Jeden litr gelu vystačí až na 33 pracích dávek.

Tento prací gel můžete použít také na praní dětského oblečení a barevných látkových plen. Prací gel můžete použít

 

  • na praní běžně znečištěného prádla v ruce i v pračce
  • je vhodný zejména pro barevné prádlo (neobsahuje bělicí složku)

 

PRANÍ V PRAČCE

 

  • 30 ml (objem uzávěru lahve) na prací várku (4-5 kg prádla)
  • koncentrát – 1 litr vystačí až na 33 pracích dávek

 

Produkty YELLOW & BLUE jsou šetrné k Vašemu zdraví a jsou šetrné k přírodě. Na webu Ekolachymie najdete více informací k ekopraní.

 

logo

 

Cílem spoleřnosti Tierra Verde je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu. Společnost byla založena v roce 2008 a je československou společností bez zahraniční účasti. Společnost nejenže že vyrábí proudukty šetrné k přírodě i našemu zdraví, ale podporuje také bezobalový způsob prodeje. Mapu stáčíren jejich produktů naleznete zde.

 

Více informací na www.tierraverde.cz.

 

 

Jméno značky: Tierra Verde
Kategorie: Praní
Složení: 5-15 % uhličitan sodný; < 5 % extrakt z mýdlových ořechů, chelatační činidlo (EDDS), silikát, denaturovaný líh, xanthanová guma, benzoan sodný
Bezpečnost: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí znovu použijte nebo odevzdejte do tříděného odpadu.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.