LoofCo Přírodní houbička na nádobí a zeleninu

vyrobeno přírodou, 100% rozložitelná

55 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Přírodní houbička na mytí nádobí

 

         srdce malé Bez plastu, ropných látek a chemických lepidel

          srdce maléRuční výroba v Egyptě na malých rodinných farmách

         srdce malé Na nádobí, pánve, venkovní grily

          srdce maléVelmi dlouhá životnost

          srdce malé100% rozložitelná

 

Houbička je ručně vyrobená ze speciální odrůdy tykve (Lufa válcovitá) a je 100% rozložitelná v kompostu. Houba po namočení změkne, výrazně zvětší objem a velmi dobře drží. Má dlouhou životnost – až 3 měsíce při běžném použití.

Speciální struktura houby funguje i jako drátěnka a je tak ideální i pro mytí zaschlého nádobí. Dobře se tvaruje pro mytí hůře přístupných míst nádobí. Lze ji používat s běžnými mycími prostředky na nádobí.

Pro prodloužení životnosti této houby je důležité jí vždy po použití vymáchat v čisté vodě, vyždímat a nechat uschnout. Houba dobře snáší i vyšší teploty a tak je možné jí občas i vyvařit, pokud je to nutné.

K výrobě se využívají jen přírodní obnovitelné suroviny a solární energie. K pěstování tykví se nepoužívají chemická hnojiva. Do Evropy jsou výrobky dopravovány lodní dopravou.

Každá houba má provázek na zavěšení houby. Vyráběno ručně, velikost se proto může lišit.

Jméno značky: LoofCo
Kategorie: Nádobí
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.