Oplach (leštidlo) do myčky 1l

neobsahuje optické zjasňovače ani syntetické vůně

130 Kč / litr 130 Kč / 1 l
Skladem (> 10 litr)

Oplach (leštidlo) do myčky brání vytváření bílého povlaku z minerálních usazenin na nádobí. Na rozdíl od konvenčních leštidel neobsahuje optické zjasňovače ani syntetické vůně. Takže jídlo a pití bude chutnat, tak jak má :-). Je vhodný do všech typů domácích myček.

 

POUŽITÍ: Doplňujte při rozsvícení kontrolky podle návodu výrobce myčky. Pokud se po umytí na skle vyskytují usazeniny z vody, je potřeba upravit dávkování leštidla. Nejprve zkuste dávkování leštidla snížit na minimum a pak postupně přidávat, dokud se nedostanete na optimální výsledek.

logo

 

Cílem spoleřnosti Tierra Verde je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu. Společnost byla založena v roce 2008 a je československou společností bez zahraniční účasti. Společnost nejenže že vyrábí proudukty šetrné k přírodě i našemu zdraví, ale podporuje také bezobalový způsob prodeje. Mapu stáčíren jejich produktů naleznete zde.

 

Více informací na www.tierraverde.cz.

 

 

 

 

 

 

Jméno značky: Tierra Verde
Kategorie: EkoDomácnost
Složení: 15-30 % kvasný líh, 5-15 % kyselina citronová, < 5 % neionický rostlinný tenzid
Bezpečnost: VAROVÁNÍ. Hořlavá kapalina a páry. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Likvidace: použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného komunálního odpadu, zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.