Olivové mýdlo 100g

Non toxic
Olivové mýdlo 100g

z řeckého olivového oleje

46 Kč / ks 46 Kč / 100 g
Skladem (4 ks)

Jemné a zvláčňující olivové mýdlo na ruce vyráběné tradičními metodami.

 

Veganské olivové mýdlo se vyrábí z čistého řeckého olivového oleje pocházejícího z oblasti Kalamati. Olivový olej obsahuje mastné kyseliny, po přidání zásady (hydroxid sodný nebo draselný) dochází k tzv. saponifikaci - zmýdlovatění. Neobsahuje palmový olej. Pro šetrnou péči o ruce bez chemické parfemace, optických zjasňovačů, barviv i živočisných produktů.

 

Vhodné pro každodenní použití.

 

 

logo

 

Cílem spoleřnosti Tierra Verde je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu. Společnost byla založena v roce 2008 a je československou společností bez zahraniční účasti. Společnost nejenže že vyrábí proudukty šetrné k přírodě i našemu zdraví, ale podporuje také bezobalový způsob prodeje. Mapu stáčíren jejich produktů naleznete zde.

 

Více informací na www.tierraverde.cz.

 

Jméno značky: Tierra Verde
Kategorie: EkoDomácnost
Složení: Olivový olej, voda, chlorid sodný
Země původu: Řecko
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.